Twój PIT przez Internet

Bezpieczne, szybkie i darmowe rozliczenie PIT

Wysyłka PIT przez E-deklaracje

Gwarantujemy sprawną wsyłkę e-deklaracji z potwierdzeniem Ministerstwa Finansów o otrzymaniu Twojego PITa (UPO).

Intuicyjna i prosta obsługa

Nasz kreator, tryb aktywnych deklaracji oraz szybka wysyłka online sprawia, że wypełnienie PIT trwa krócej niż 5 min. Program dostępny jest w wersji desktop oraz online.

Wytyczne Ministerstwa Finansów

Program został stworzony w oparciu o aktualne druki Ministerstwa Finansów: PIT 28, 36, 36L, 37, 38, 39 wraz z załącznikami: PIT/B, PIT/D, PIT/2K, PIT/M, PIT/ZG, PIT28/A, PIT28/B, PIT/0, ZAP-3

Bezpieczeństwo SSL

Certyfikat bezpieczeństwa Certum to ochrona Twoich danych, oraz bezpieczne aktualizacje.

Opinie użytkowników

Rozlicz PIT onlinePobierz darmowy program PIT

Aplikacja do zadań specjalnych

Na komputerze, laptopie czy tablecie, zawsze masz dostęp do wypełnienia Krok po kroku swojego PIT-a

Już jest program Pit pro, gotowy na rozliczenia PIT w 2020r., w którym bezpiecznie będziesz mógł rozliczyć swojego PIT-a. Program pozwala wygodnie przygotować i rozliczyć Twoje pity online przez internet, które będziesz mógł e-wysyłać już od 1 stycznia 2020 r. Program Pit Pro przez Internet to najnowsza technologia dostosowana do komputerów, laptopów i tabletów oraz możliwość wczytania i zapisania archiwum w chmurze.

W Programie od 1 stycznia 2020 roku możesz bezpiecznie rozliczać i wysyłać wszystkie dostępne e-deklaracje: PIT-37, PIT-36/PIT-36S i PIT-36L/PIT-36LS, PIT-28/PIT-28S, 28/A i /B,PIT-38 i 39 załączniki PIT/B, /BR, /DS, /D, /M, /MIT, /O, /Z, /ZG, PIT/IP, PIT/MIT, PIT/PM, PIT/NZI oraz formularze ZAP-3, ORD-ZU.